Konsultacijos

Konsultacijos metu susitinkame dviese. Šio susitikimo metu skiriame laiką pokalbiui apie tai, kas jums svarbu. Mano vaidmuo nėra jus ko nors išmokyti ar pakeisti. Aš stengiuosi padėti jums pačiam save geriau suprasti ir pažinti.

Pokalbio metu stengiamės suvokti kas ir dėl ko jums svarbu. Konsultacijos gali būti gera erdvė apie save sužinoti daugiau ir sustiprėti. O sprendimai bei veiksmai lieka jums, jei nusprendžiate, kad tikrai to norite.

Ne visi susitikimai gali būti malonūs. Terapija gali kelti daug sunkių ir nemalonių jausmų. Savęs pažinimas ne visada malonus ir džiuginantis. Tačiau atradimai tikri.

Susitikimas trunka 50 min. Įprastai konsultacijos vykstą kartą per savaitę mums abiem patogiu laiku. Konsultacijų skaičius priklauso nuo jūsų lūkesčių. Paprastai reikėtų sau leisti bent dešimt susitikimų.


Konsultacijos vyksta Savanorių pr. 206-420 (liftu į 4 aukštą ir dešinėn iki galo). 
Parkingas prie pastato arba Hyper Maximos aaikštelėje.
Vieno susitikimo kaina 20 €.

el. p.: andrius.katarskis@gmail.com
tel.: 8 678 09348; facebook: čia
Galimos konsultacijos Skype.
Individualios veiklos Nr. 671654


Kas vyksta per susitikimus.

  • Pirmiausia pasitariame apie ką dirbsime. Man svarbu žinoti ko tikitės iš susitikimų, iš ko suprasite, kad pasiekėte, tai ko norėjote ir kiek laiko galite tam skirti. Tuomet abiem būna lengviau suprasti kur link judame ir kada pasiekiame kelionės tikslą. Vėliau vyksta susipažinimas. Esame abu nepažįstami žmonės, todėl svarbu skirti laiko pažinti vienas kitą. Tuo metu šiek tiek aiškėja problema, su kuria atėjote.

  • Geriau jus pažinęs galiu padėti jums geriau pažinti ir savo problemą, tyrinėti save. Kad tai daryti būtų paprasčiau kartais galiu pasiūlyti konsultacijų metu atlikti praktines užduotis. Galime tyrinėti sapnus, atkreipti dėmesį į jūsų kūno reakcijas, piešti, lipdyti ar kitaip kūrybiškai judėti link neužbaigtų situacijų išbaigimo, geresnio savęs pažinimo ir pajautimo.

  • Paskutiniame etape „suvirškiname“ per konsultacijas įgytą patirtį. Pažiūrime kaip ji įtakoja pokyčius jūsų gyvenime už kabineto durų. Pokyčiai būna lėti, prie jų artėjama mažais žingsneliais. Taip pat keistis dažnai nesinori, tai kelia nerimą, reikalauja daug energijos. Tuomet gali reikėti palaikymo.


Kaip pasiruošti konsultacijoms.

Kad darbas vyktų sklandžiau ir greičiau, prieš ateidami galite sau atsakyti į šiuos klausimus:

  • Kokio pokyčio noriu ir iš kokių konkrečių dalykų sužinosiu, kad jo pasiekiau?
  • Kaip atrodytų mano gyvenimas be problemos, kas jame būtų kitaip?
  • Kiek laiko galiu skirti konsultacijoms?
Reklama